تبلیغات شما اینجا طراحی سایت خرید فالوور
بستن تبلیغات [X]
مبل ال چیست؟

در ابتدا باید بدانیم که مبل ال چیست. مبل ال یک نوع خاصی از انواع مبل ها است که به لحاظ ظاهری شکلی L مانند دارند و در فضای نشیمن خانه قرار می گیرند. این مبل ها یا به صورت پیوسته است، یا به صورت جدا از هم. که منظور از پیوسته یا جدا از هم بودن این است که می توان در هر دو حالت از آن ها استفاده کرد.

محبوبیت زیاد مبل ال به دلیل کارآیی بالا

در میان مردمان دنیا، مبل ال از محبوبیت زیادی برخوردار است. چرا که اکثر خواسته های صاحبان خانه مخصوصا آپارتمان نشین ها را برآورده کرده است. از ویژگی های اصلی مبل ال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هماهنگی سریع با دکوراسیون داخلی منزل

متناسب برای فضاهای کوچک و شلوغ

تقسیم کننده ی فضای نشیمن

امکان تغییر سریع دکوراسیون داخلی خانه

هماهنگی سریع مبل ال با دکوراسیون داخلی منزل

این نوع مبل به دلیل سادگی و تنوع رنگ، خیلی سریع با هر نوع دکوراسیونی هماهنگ شده و به کمک ما می آید. به عنوان مثال استفاده از مبل های ال با خطوط صاف و مستقیم باعث کمک به طراحی دکوراسیون های مدرن و استفاده از مبل های ال با خطوط منحنی و گرد باعث کمک به طراحی دکوراسیون های کلاسیک و سنتی می شود. تنها کافی است شما هر طرحی را که می خواهید، انتخاب کنید.

مبل ال، میزبانی جادار برای مهمان ها

اگر شما هم مهمان زیاد دارید و فضای داخل خانه تان کوچک است، هیچ نگران نباشید. استفاده از مبل ال بهترین کار برای استقبال از مهمان های عزیزتان است. درست است که ممکن است این مبل ها جای نسبتا زیادی را اشغال کنند، اما در عوض مکان اضافی و زیادی را برای نشستن و دراز کشیدن در اختیارتان می گذارد. هچنین باعث پر کردن فضای مرده ی اتاق نشیمن می شود. و شما می توانید از حداقل فضای نشیمن، حداکثر استفاده را داشته باشید.

فلسفه ی طراحی و ساخت مبل ال این است که با استفاده از آن ها می توان از فضاهای محدود حداکثر استفاده را داشت و در مقایسه با سایر مبل ها، از فضاهای خالی بین مبل های تک راحتی، استفاده کرد و آن ها را از دست نداد. چرا که در مدل هایی از مبل ال با خطوط صاف و مستقیم، زوایای خانه ها پرت نمی شود و از آن ها استفاده ی مفید می شود.

تقسیم فضای نشیمن با مبل ال

این مبل ها به راحتی می توانند فضای نشیمن تان را تقسیم کنند و در یک فضا، دو فضا را ایجاد کنند! به این صورت که آن ها را در وسط اتاق نشیمن گذاشته و این کار باعث تقسیم فضایی می شود. بنابراین می توانیم کمک زیادی به هدفمندتر شدن فضای نشیمن و دکوراسیون داخلی آن کرده و در مواقع ضروری با مبل ال فضاهای مختلفی را ایجاد کنیم.


ن : فریبا
ت : دوشنبه 26 تير 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)